AKINSOFT SAKARYA BÖLGE BAYİ
AKINSOFT SAKARYA BÖLGE BAYİ
ASUS MINIPC PN51-BB353MDE1 R3-5300U BAREBONE FDOS
Fiyat 1 $389,00 (6.987,65 TL) +KDV
$459,02 (8.245,42 TL)
- +
Barkodu
: 4711081223788
Stok Kodu
: UPUP8ASU0014
Stok Miktarı
: 2 ADET
Markası
:

Mini PC PN51-BB353MDE1

(Barebone - R3-5300U İşlemci / Ram Yok / Disk Yok / FreeDOS / HDMI / DP / VESA)

 • Windows 10 Pro: ASUS, Windows 10 Pro ürününü önerir. ya da diğer sürümleri mevcut
 • Powered by AMD Ryzen 5000U: Radeon Vega 7 grafik kartlı en yeni mobil işlemci
 • Dört ekran desteği: 4K çözünürlükte aynı anda 4 ekrana destek verir
 • 8K UHD görseller: DisplayPort™ Dual-Mode (DP++) ile 60 Hz’de 8K UHD desteği sunar
 • Kolay erişilebilen USB-C®: Çift USB 3.2 Gen 2 Type-C portu, DisplayPort 1.4 desteği
 • Yüksek hızlı wireless: Kolay kablosuz bağlantı için yerleşik Intel WiFi 6 (Gig+) ve Bluetooth 5.0
 • Yapılandırılabilir portlar: Opsiyonel DisplayPort 1.4 veya 1.2, VGA, Ethernet veya COM soketler
 • Çift dizili mikrofon: Yüksek kaliteli yerleşik mikrofon ile benzersiz Microsoft Cortana desteği
 • Kızılötesi (IR) alıcı: Medya uygulamalarının ve daha fazlasının kolaylıkla uzaktan kontrolünü sağlar
 • Yerleşik hafıza kartı okuyucu: SD, SDHC ve SDXC media desteği
 • Çift depolama tasarımı: 1 TB 2.5-inç hard disk'lere kadar ve 1 TB M.2 SSD'lere kadar
 • 7/24 güvenilirlik: Uzun süre dayanıklılık için kapsamlı testlerden geçirildi

Geniş ve kolay yapılandırma olanakları

ASUS Mini PC PN51, çok çeşitli ev ve iş uygulamaları için güçlü performans sunan ve popüler ASUS Mini PC 50'nin devamı olan ultra kompakt bir bilgisayardır. Radeon™ Vega 7 grafik kartı ve en yeni AMD Ryzen™ 5000 mobil işlemcilere ve yüksek hızlı 3200 MHz DDR4 bellek desteğine sahip olan Mini PC PN51, zorlu iş yüklerinin üstesinden gelmeye hazır. Masada çok az yer kaplayan tasarımı sayesinde geleneksel bilgisayarların sığmadığı dijital tabela veya ev sinema sistemleri gibi yerlerde kullanım için ideal bir çözüm sunuyor.

Mini PC PN51

Performans

ASUS Mini PC PN51 gücünü, en yeni AMD Ryzen™ 5000U mobil işlemciden alıyor. Orta seviye mobil işlemcilere kıyasla %20.2'ye varan sistem performansı artışı ve günlük çoklu işlev performansında %58.2'ye kadar artış sunan bu işlemciler yüksek işlem gücü ile aynı anda birden fazla işi akıcı bir şekilde yapma imkanı veriyor.
* Test sistemi: PN51, Windows 10 Pro (64 bit), AMD Ryzen 7 5700U işlemci, 2 x 16 GB DDR4 3200 MHz, M.2 1 TB SSD PCIe®

Mini PC PN51

4K çözünürlük ve dört ekran desteği

ASUS Mini PC PN51; HDMI, DisplayPort ve çift USB-C üzerinden kullanıcı tarafından yapılandırılabilen girişlerle*, kombinasyon kısıtlaması olmadan** 4K çözünürlükte dört adede kadar ekrana destek veriyor.
* Yapılandırılabilir girişler sipariş sırasında belirlenir.
* Yapılandırılan VGA bağlantıları aktarım hızı sınırı nedeniyle 4K çözünürlük desteği vermez.
** 4 ekranda 4K çözünürlüğü desteklemek için en az 2 x 3200 MHz DDR4 16 GB bellek gerekir.

Mini PC PN51

8K ile son derece gerçekçi görüntülere destek

ASUS Mini PC PN51 ayrıca DisplayPort 1.4* veya Type-C DisplayPort üzerinden etkileyici 8K UHD çözünürlüğe destek veriyor. Böylece 4K'dan 4 kat, Full HD'den 16 kat daha ayrıntılı görüntüler elde ediliyor. 8K görüntüleri 30 Hz ile tek bir DisplayPort üzerinden ve 60 Hz ile DisplayPort Dual-Mode (DP++)** üzerinden gönderen PN51, her görüntüyü nefes kesici gerçeklikte sunuyor.
* DisplayPort 1.4 sadece seçili modellerde bulunur.
** DisplayPort Dual-Mode için DP++ uyumlu cihazlar gereklidir.

Mini PC PN51

Grafik Performansı

Entegre AMD Radeon grafiklerinden güç alan ASUS Mini PC PN51, geleneksel Mini PC grafiklerine kıyasla 3DMark 11 testinde 6489 skorla %170'nin üzerinde performans artışı sağlıyor.

Mini PC PN51

Her Kullanım Senaryosuna Hazır

ASUS Mini PC PN51 dört adede kadar video çıkışını destekliyor. Böylece, birden fazla ekran kullanılan sistemlerin gerektirdiği esnekliği sağlıyor. Ayrıca kendi giriş seçeneklerinizi belirleme imkanı sunan PN51, neredeyse tüm ekran kullanım senaryosuna uyum sağlayabiliyor.*
*Yüksek çözünürlük / birden fazla ekran desteği için yeterli bant genişliği gereklidir.

Mini PC PN51

Alandan tasarruf eden modern tasarım

Özenli hatlara ve fırça desenli şık kaplamaya sahip modern tasarımıyla ASUS Mini PC PN51 ev, ofis ve perakende ortamlarına kolayca uyum sağlıyor. 115 x 115 x 49 mm boyutları ve yalnızca 0,62 litre hacmiyle küçük ve hafif yapıdaki ürün hemen her yere sığıyor, hatta alandan tasarruf eden hepsi bir arada çözüm için VESA montaj parçasıyla bir ekranın arkasına bile takılabiliyor.
* Test sistemi: AMD Ryzen 5700U işlemci, DDR4 3200 MHz 32 GB RAM, 256 GB M.2 SSD, Windows 10 Pro, SSD soğutma bloğu

Mini PC PN51

Verimli SSD Soğutucu

ASUS Mini PC PN51, boştayken M.2 sürücüsünün sıcaklığını 70°C'nin altında tutan yerleşik bir SSD soğutucu kullanır. Bu sayede dayanıklılık ve güvenilirlik sağlayarak bakım maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlar.

Mini PC PN51

Yüksek hızlı bağlantı seçenekleri

ASUS Mini PC PN51; DisplayPort 1.4 destekli iki adet USB 3.2 Gen 2 Type-C™ bağlantı noktası ve eski cihazlara, ek ekranlara veya birden fazla ağ bağlantısına destek verecek şekilde yapılandırılabilir bir giriş* de dahil olmak üzere çok sayıda bağlantı noktasıyla geniş olanaklar sunuyor. Yapılandırılabilir bağlantı noktası, VGA, DisplayPort, COM veya LAN bağlantısı seçeneği sunarak bunları barkod tarayıcılardan makbuz yazıcılarına kadar çeşitli monitör türleri veya eski cihazlar* için ideal hale getirir. Bu bağlantı seçeneklerindeki çok yönlülüğü ile PN51, tabela, satış noktası (POS) sistemleri ve akıllı otomatlar dahil olmak üzere çok çeşitli iş senaryoları için mükemmeldir.
* Yapılandırılabilir giriş seçenekleri modele veya bölgeye göre değişiklik gösterebilir.
* Ön ve arka USB 3.2 Gen 2 Type-C bağlantı noktaları, yapılandırılabilir giriş ve yerleşik HDMI bağlantı noktasıyla aynı anda dört adede kadar ekrana destek verir.

Mini PC PN51

Kesintisiz medya deneyimleri

ASUS Mini PC PN51, sahip olduğu HDMI® CEC desteği ve yerleşik IR sensörü sayesinde neredeyse tüm medya cihazlarında ses ve görüntü oynatmaktan menüler arasında gezinmeye kadar her türlü işlemi tek bir uzaktan kumandayla yapma imkanı sunuyor. En iyi Windows 10 deneyimi için standartları belirleyen ASUS Mini PC PN51, işlerinizi kolaylıkla halletmenize yardımcı olan dijital asistan Microsoft Cortana'yı destekleyen bir dizi mikrofona* sahip. Bu mikrofon dizisi sayesinde gürültülü ortamlarda bile cihazı sesle hassas bir şekilde kontrol edebilmek mümkün.
* Özellikler modele veya bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

Mini PC PN51
Mini PC PN51

Uygulamalar

Dört adet 4K ekrana destek veren ASUS Mini PC PN51, bekleme odaları, salonlar, fuar alanları ve mağazalarda yüksek çözünürlüklü bilgilendirme sistemleri kurmak için kullanılabiliyor. Tüm görüntüyü tek bir cihazdan kontrol etme imkanı sunarak hem maliyetten hem de bakımdan tasarruf etmeyi sağlıyor. PN51'in dört ekran desteği, mikrofon dizisi ve IR sensörü sayesinde, insanlara aynı anda doğrudan bilgi aktarılması gereken iş yerlerinde, ofislerde ve konferans salonlarında bilgi paylaşımı kolaylaşıyor.
*4K çözünürlükte dört ekran desteği, en az 2 x 3200 MHz DDR4 16 GB bellek gerektirir.

Mini PC PN51

Etkin Soğutma

Kararlı performans sağlamak için ASUS Mini PN51, SSD için özel sıcaklık izleme özelliğine sahiptir. Ayrıca, çeşitli senaryolara uyum sağlamak için önceden ayarlanmış çok sayıda soğutma ayarına sahiptir.
* ASUS Mini PC PN6X serisinde SSD soğutucu olmadan test edilmiştir.

Mini PC PN51

ASUS Business Manager

ASUS Business Manager yazılımı, Mini PC PN51'e özel yetenekler sağlar. Yeterli IT desteğine sahip olmayan işletmeler için tasarlanmış olup, yönetim ve bakım süreçlerini basitleştirir.

Mini PC PN51

USB bağlantı noktası yönetimi ve yönetim güvenliği

ASUS Mini PC PN51, USB bağlantı noktalarının UEFI düzeyinde yönetimini sunar, böylece seçime bağlı olarak etkinleştirilmesi veya devre dışı bırakılmasını kolaylaştırır. Sistemin güvenlik ayarlarına yalnızca yetkili kullanıcıların erişebilmesini sağlamak için bir yönetici şifresi de atanabilir.

Mini PC PN51

İşletme maliyetlerini düşürürken çevreye etkiyi de azaltın

ASUS Mini PC PN51'in enerji verimliliği sağlayan tasarımı çevreye etkiyi azaltırken işletme maliyetlerini düşürmenize de yardımcı olur. Doğa dostu ASUS Mini PC'ler, Energy Star® da dahil olmak üzere bilgisayar endüstrisinin en üst düzey çevre sertifikalarına sahiptir. Mini PC PN51 boştayken yalnızca 9W güç harcıyor. Ayrıca boştayken 21,9 dB, tam yükteyken de 34,7 dB gürültü seviyesiyle neredeyse bir fısıltı kadar ses çıkarıyor.

Mini PC PN51

Mükemmel olması için test edildi

ASUS mini PC'lerin ASUS'un standartlarını ve sektör gereksinimlerinden fazlasını karşıladığından emin olmak için zorlu gürültü, titreşim, düşme ve termal şok testleri yapılır. ASUS mini PC'nizin, kuru -40°C sıcaklıklardan 60°C'nin üzerindeki nemli ortamlara kadar en zorlu koşullara uzun süre dayanacağından emin olabilirsiniz.

Mini PC PN51

ASUS Türkiye Garantili Ürün

Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz


Garanti
: 2 Ay
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et